30 vjet pas ndarjes, Sarah Ferguson do festojë Krishtlindjet në Pallatin Mbretëror, me vajzat dhe ish-bashkëshortin

Sarah Ferguson ka marrë një ftesë për t`i kaluar Krishtlindjet me familjen mbretërore për herë të parë që kur u nda me Princin Andrew 30 vjet më parë.

Familja mbretërore e ndaloi Fergie-n të marrë pjesë në Krishtlindje me familjen pas ndarjes së tyre në 1992. Shkak për dëbimin e saj nga pallati mbretëror u bënë fotot e paparacëve ku Fergie shfaqej me një tjetër burrë që i puthte këmbët në plazh.

30 vjet pas ndarjes, Sarah Ferguson do festojë Krishtlindjet në

Edhe vetë Duka Andrew s`ka pasur pak skandale. Vetë mbretëresha i hoqi detyrat e tij mbretërore pas skandalit të trafikimit seksual të Jeffrey Epstein dhe Ghislaine Maxwell.

Por Wood Farm thuhet se po përgatitet të presë Andrew, Fergie-n dhe vajzat e tyre Beatrice dhe Eugenie.

30 vjet pas ndarjes, Sarah Ferguson do festojë Krishtlindjet në

Andreë është i ndaluar nga jeta publike, por jo nga jeta familjare.

Nëse Fergie vendos të pranojë ftesën, ajo do t’i bashkohet familjes mbretërore në shkëmbimin e dhuratave në Dhomën e Bardhë të Sandringham.

Kjo do të pasohet nga një darkë.

Për Sussex-ët, Harry dhe Meghan nuk pritet të ketë një ftesë.

Share With:
Translate »
37 Views