36-vjetori i martesës/ Agron Llakaj surprizon bashkëshorten publikisht

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj dhe bashkëshortja e tij Kostandina festojnë 36-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë Agroni ka vendosur ta surprizojë bashkëshorten me një urim publik.

Aktori ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me bashkëshorten, mbesën dhe nipin.

“36 vjet martese…E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira , le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…,e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! Gezuar !”, shkruan Agroni.

Share With:308 Views