Kjo varse i hapi telashe Meghanit në pallatin mbretëror

Këtë fundjavë, shumë zbulime dolën në dritë në lidhje me vendimin e Meghan Markle dhe Princit Harry për t’u larguar nga familja e vjetër mbretërore dhe ato thjesht vazhdojnë të rriten.

Sipas Finding Freedom, një biografi mbi dukën dhe dukeshën e Sussex nga ekspertët Omid Scobie dhe Carolyn Durand, Markle u raportua se u qortua nga ndihmësit e Pallatit për veshjen e gjerdanit të saj tani të famshëm me inicialet H dhe M.

‘Finding Freedom’ raporton se Markle u qortua sepse: “veshja me një gjerdan të tillë shërbente vetëm për të inkurajuar fotografët që të vazhdojnë të ndjekin imazhe të tilla dhe të bëjnë tituj të rinj”.

Markle thuhet se nuk e mbrojti veten gjatë telefonatës me ndihmësin e lartë, por më pas “u ndje i irrituar dhe emocionale”. Eksperti pretendon se “ndërsa ajo e dinte se ndihmësi kishte qëllime të mira, përvoja jo reale e të pasurit dikë nga zyra e të dashurit të saj që t’i tregoi asaj se çfarë lloj bizhuterie ajo duhet të vendos apo nëse duhet t’i buzëqesh një fotografi, kjo ishte shumë për të”.

Sipas librit, Markle ishte “e shqetësuar” kur i tregoi mikeshës së saj për ngjarjen.

Share With:50 Views