4 muaj si baba, Maluma ndan fotot e ëmbla me të bijën

Epo kush e priste që Maluma, djali që vajzat çmendeshin pas tij dhe u përfol për dhjetra raporte dashurie, të ishte një baba kaq i përkushtuar.

Këngëtari kolumbian ka publikuar së fundmi në Instagram një album fotosh shumë të ëmbël ku në krah mban vajzën e tij.

“4 muaj me princëshën time”, shkruan Maluma.

Maluma dhe partnerja e tij Susana Gomez mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, vajzën Paris Londoño Gomez, më 9 mars të këtij viti

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)

Share With:
Translate »
31 Views