5 muajshe shtatzënë, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur

Adelina Tahiri po përjeton momente të bukura në jetën e saj. Pas martesës, këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë, që pritet të vijë në jetë pas 4 muajsh. Adelina ndryshe nga vajzat e tjera të njohura që janë shtatzënë, ose kanë qenë, ajo është treguar mjaft e hapur duke treguar çdo gjë në lidhje me djalin që pritet të vijë në jetë. Këngëtarja ka treguar që në fillim gjininë e tij, dhe gjithashtu ka treguar si e ka mobiluar dhomën e bebit.

Sot Adelina përmes një video në Instagram, na tregon edhe barkun e rrumbullakosur. Edhe pse në super formë në muajin e pestë të shtatzënisë, Adelinës tashmë i duket qartazi barku i rrumbullakosur.

Share With:
Translate »
1679 Views