51 vjeç! Cameron Diaz bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të të birit

Familja e aktores Cameron Diaz dhe Benji Madden po rritet. Çifti njoftoi të premten se ata kanë mirëpritur një djalë, fëmijën e tyre të dytë, duke shkruar: Jemi të bekuar dhe të emocionuar të njoftojmë lindjen e djalit tonë Cardinal Madden.

Fotoja që shoqëroi postimin e tyre përfshin tekstin që lexon: Ai është i mrekullueshëm dhe ne jemi të gjithë shumë të lumtur që ai është këtu! Madden dhe Diaz, të cilët përgjithësisht shmangin vëmendjen së bashku, vazhduan të shkruanin se për sigurinë dhe privatësinë e fëmijëve nuk do të postonin asnjë foto.

“Ne ndihemi kaq të bekuar dhe mirënjohës. Duke dërguar shumë dashuri nga familja jonë tek tuajat.” thuhet në njoftim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Benji Madden (@benjaminmadden)

Diaz dhe Madden janë prindër të vajzës Raddix, lindjen e së cilës ata e njoftuan në janar 2020 në një postim të ngjashëm në Instagram. Në atë kohë, ata shkruan se e vogla kishte pushtuar menjëherë zemrat e tyre dhe se u kishte kompletuar familjen. Aktorja dhe anëtari i grupit Good Charlotte u martuan në vitin 2015.

Share With:
Translate »
29 Views