Ditea nis aventurën në “Ferma VIP”, Sarah Berisha e emocionuar për motrën

Ditea Berisha është arkitektja që nisi mbrëmjen e djeshme aventurën në “Ferma VIP” në Vizion Plus. Për ata që nuk e dinë, Ditea është motra e blogeres Sarah Berisha.

Motrat kanë një marrëdhënie speciale me njëra-tjetrën dhe Sarah ka shprehur në rrjetet sociale mbështetjen e plotë për Ditean.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah P Berisha (@sarah.berisha)

“Suksese në këtë rrugëtim të ri, plot emocione dhe sfida. Uroj ta shijosh në maksimum këtë eksperiencë dhe t’i marrësh më të mirën. Rri sa më gjatë të jetë e mundur sepse na duhet pak pushim nga njëra tjetra. Te dua shumë”, shkruan Sarah duke treguar në postime të tjera se tani do zgjohet dhe do fle duke ndjekur Tring./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
40 Views