6-mujori i Tian paska qënë një superfestë, tamam si një ditëlindje

Ditën e djeshme, djali i Tunës, Tiani festoi 6 mujorin e lindjes dhe me këtë rast  familjarët kishin organizuar një festë shumë të bukur për të. E padyshim që zemrat gjyshërve të tij janë të mbushura me plot gëzim. Në foton e publikuar në llogarinë e Tianit, shfaqen prindërit e Tunës teksa mbajnë në krahë Tianin, si dhe Tuna. Më poshtë mund të shihni foto nga festa.

Share With:
Translate »
1381 Views