Vajza e Michael Schumacher një kalorëse e talentuar, familja e ndjek nga shkallët e stadiumit

Vajza 20-vjeçare e Michael Schumacher tregoi talentin e saj duke kalëruar në një kompeticion në Lion të Francës. Gina u mbështet nga nëna e saj Corinna dhe i dashuri Iain Bethke, të cilët ishin të pranishëm në arenë. Michael Schumacher, 7 herë kampion bote në Formulën 1, ndodhet në koma të induktuar pas një incidenti në alpet franceze, ku gjermani përplasi kokën në 29 dhjetor 2013. Plot 15 mjekë po kujdesen për të në shtëpinë e tij, në Gjenevë të Zvicrës.

Share With:
Translate »
637 Views