Me fotot e saj të fëmijërisë, Fifi i bëri urimin më të bukur të atit për ditëlindje

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, i ka emocionuar sot të gjithë me një postim në Instagram.

Babai i saj feston ditëlindjen, ndaj Fifi ka zgjedhur mënyrën më të bukur për ta uruar.

Ajo ka publikuar disa poza të vjetra me të atin, ku shfaqet në moshë të vogël dhe krahas postimit i shpreh atij fjalët më të ëmbla të dashurisë.

“Babalushi jem ❤️ Mbreti i zemrës tem. GEZUAR Ditëlindjen. Të do e vogla jote deri në pafundësi”- janë fjalët e Fifit krahas fotove.

Në fotot e publikuara, Fifi shfaqet në moshë të vogël, kur babai e mbante ende në krah.

Siç e shohim, këngëtarja ka ngjashmëri të madhe me të atin, të cilin tashmë e ka si një shok shumë të mirë, pasi eedhe më herët ka treguar se kanë një lidhje të veçantë bashkë.

Kujtojmë se prej kohësh Fifi ka ardhur në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të marrëdhënies së saj me Flori Mumajesin, pasi fansat mendonin se dy këngëtarët ishin të lidhu

Share With:
Translate »
861 Views