E frikshme, vajza e Madonna-s duket një kopje e Lady Gaga-s, por çudia nuk mbaron këtu

Çudia e radhës me të cilën është fiksuar Twitter-i është ngjashmëria e frikshme që vajza e Madonna-s, Lourdes ka me Lady Gaga-n. Lourdes është shfaqur në Javën e Modës në New York gjatë sfilatës së Proenza Schouler dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi është rritur shumë nga hera e fundit që është shfaqur publikisht. Menjëherë sapo fotot e saj filluan të qarkullojnë në internet, njerëzit nuk mund të mos e vinin re ngjashmërinë e saj me Lady Gaga-n dhe krahasimet e teoritë konspirative shpërthyen në rrjet.

Lourdes Leon

Lady Gaga

Por çudia nuk mbaron me kaq, pasi njerëzit në Twitter kanë zbuluar edhe një ngjashmëri mes Madonna-s dhe nënës së Lady Gaga-s.

NEW YORK, NY – JANUARY 08: Lady Gaga and Cynthia Germanotta attend The National Board of Review Annual Awards Gala at Cipriani 42nd Street on January 8, 2019 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for National Board of Review)

Tani mund të themi që gjërat po bëhen serioze… Nëse nuk besoni, hidhuni një sy fotove të mëposhtme.

Ja dhe një foto e Lourdes dhe Lady Gaga-s në moshën 22-vjeçare.

Ja dhe një foto e të dyjave bashkë.

Epo faktet janë të pakundërshtueshme!

Share With:
Translate »
1047 Views