Granit Xhaka bëhet baba dhe fotoja e parë e vogëlushes me mamin është KËTU!

Teksa bashkëshortja e futbollistit të talentuar të Arsenalit Granit Xhakës, Leonita është shtatzënë, vajza e xhaxhait të tij është bërë sot nënë. Lajmin e ka dhënë vetë Leonita me një foto të postuar në Instastory.

Në foto shfaqet Agnesa me foshnjën e porsalindur dhe shkruan “Mami dhe vajza”.

Familja Xhaka është bërë me vajzë dhe së shpejti pritet të vijë në jetë edhe djali pasi Leonita është në pritje të një vogëlushi.

Gjatë kësaj kohe Graniti dhe Leonita kanë postuar shpesh foto ku bukuroshja tregon barkun e rrumbullakosur dhe periudhën e shtatzënisë po e shijon shumë.

Share With:
Translate »
500 Views