“Mezi po të pres”. Alfio bën tatuazhin e parë për bebin që s’ka lindur ende

Alfio vendosi që ndjesinë e pritjes së ëmbël të fëmijës së parë ta mbajë përgjithmonë në trup. Kështu që shtoi një tjetër tatuazh në trupin e tij, këtë herë në shpinë, poshtë qafës.

View this post on Instagram

Alfio dhe Fatma ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Një tullumbace me një zemër brenda dhe në fillin që e mban shkruhet: “Dad”.

Postimi i Alfio-s në Instagram

“Janë disa momente të bukura në jetë kur zemra të del nga vendi. Këto çaste unë dua t`i mbaj në lëkurë. Mezi po të pres”, shkruan Alfio në foton e tatuazhit.

Share With:280 Views