9 muajshe shtatzënë, Khloe Kardashian nuk dorëzohet dhe tregon momente nga stërvitja

Edhe pse është në muajin e fundit të shtatzënisë Khloe Kardashian ka treguar me postimin e fundit në Snapchat se vazhdon të stërvitet për tu kujdesur për peshën e saj trupore duke i dhënë kështu këshilla të gjithë fansave që duan të bëhen si ylli i showbizz-it.

Dhe mesa duket edhe pse është nëntë muajshe shtatzënë Khloe duket mëse e tonifikuar në foton e postuar në Snapchat.

33-vjeçarja me postimet e të enjtes ka treguar momente nga stërvitja dhe duket se nuk e ka ulur ritmin e shkëlqimit.

“Rrugëtim fantastik 9-mujor”, ka shkruar ylli i “Keeping Up Ëith the Kardashians” në foton teksa duket duke ecur mbi pistën e vrapimit.

sert_4.jpg

cfgw.jpg

df34.jpg

Share With:
Translate »
1077 Views