Ndërron jetë këngëtari i njohur, e dhimbshme kur mendon se ka lënë pas 2 fëmijë të vegjël

Vdekja padyshim është një e keqe që herët a vonë do ta përjetojmë të gjithë, dikush nga sëmundjet, dikush nga aksidentet e dikush tjetër në mënyrë natyrale.

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur ditën e sotme, këngëtari i njohur i këngës “Cave in”, Caleb Scofield, ka ndërruar jetë pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë e cila shpërtheu në flakë.

39-vjeçari ishte pjesë e grupit amerikan “Cave In” dhe dikur pjesë e grupeve “Old Man Gloom” dhe “Zozobra” gjatë një karriere 11-vjeçare.

Scofield la pas gruan Jen dhe dy fëmijët Sydney, 7 dhe Desmond, 10 vjeç.
Autopsia doli në përfundimin se Scofield ishte ende gjallë pas përplasjes së automjetit, por ka vdekur nga thithja e tymit, djegiet dhe dëmtimet që ka pësuar.

Share With:
Translate »
1441 Views