97% dhe doli bebi i Adelinës, por mami akoma merr poza kaq seksi

Ndërkohë që shumë femra mund të vujanë efektin anësor të shtimit në peshë gjatë shatztënisë, Adelina Tahiri nuk ka frikë të pozojë me bikini edhe në muajin e nëntë. Madje duket po kaq seksi si para shtatzënisë. Këngëtarja ka nisur të psotojë pak nga pak fotot profesionale të rezlizuara gjatë pritjes së ëmbël. Sot na serviri këtë imazh i cili na tregon se kemi edhe 3% pritje… /Kids’Time/

Share With:
Translate »
717 Views