A është shtatzënë? Argjira Spanca i thotë “Po” komentueses

Çështja e shtatzënisë për figurat e njohura të showbizit po rrëmben vëmendjen dhe kureshtje e publikut kohëve të fundit.

Edhe moderatorja e njohur, Argjira Spanca nuk mundi t’i shmangej kësaj pyetje të ndjekësve të saj.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit, njëri prej tyre e pyeti nëse ishte shtatzënë.

Argjira nuk ngurroi të publikoi pyetjen duke e shoqëruar me një përgjigje me nota të holla ironike.

“Po zemër. Si e gjete? Madje javës tjetër e kam lënë orarin për të lindur”, është shprehur moderatorja.

 

Share With:
Translate »
55 Views