A i ka uruar Efi këngëtarin dhe Kiarën që do të bëhen prindër? Reagon Efi: Nuk është Luizi…

Ish-finalistja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes me pjesëmarrjen në këtë reality show është shndërruar në një ndër personazhet më të komentuara në median rozë.

Së fundmi ajo mori pjesë në premierën e filmit të Bora Zemanit dhe Donald Veshaj “5 Herë JO”, ndërsa nuk i shpëtoi as intervistës së Ronald Sharkës dhe pyetjeve të tij pikante, ku një ndër to kishte të bënte me Luizin dhe Kiarën.

Moderatori e pyeti Efin se a e ka uruar çiftin për shtatzaninë, ndërsa ajo tha që nuk është Luizi shtatzënën po Kiara.

 

Pjesë nga Intervista

Ronaldo: Thuhet që dot vijnë edhe Luizi dhe Kiara do i urosh për vajzën?

Efi: Jo nuk është Luizi shtatzanë

Ronaldo: Po dhe ai ka kontribuar

Efi: Shumë i vogël kontributi

     

Share With:
Translate »
33 Views