“A je shtatzënë?”/ Sarah Berisha jep përgjigjen epike

A është shtatzënë Sarah Berisha? Kjo është pyetja më e shpeshtë kur bëhet fjalë për blogeren. Së fundmi në një bisedë virtuale, ndjekësit e kanë pyetur sërish Sarah mbi këtë çështje.

“Mesa di unë jo”-shprehet blogerja blogerja me humor.

Edhe më herët Berisha ka shuar zërat se nuk është në pritje të ëmbël, por siç duket ndjekësit po ia ndjellin.

Nga ana tjetër më herët PM, i cili nisi një romancë me blogeren brenda “Big Brother Vip”, ka folur si rrallëherë për partneren e tij dhe planet për të ardhmen.

Dj PM tha në përgjigjen e tij se martesa nuk është në planet e afërta të tij dhe Sarah, ndërsa shtoi se ende nuk e kanë menduar si gjë.

“Nuk e di, kur të vijë koha. Për momentin nuk është se e kemi bërë plan kështu që kur të vijë koha. Besoj që disa gjëra bëhen me kohën. Disa gjëra vërehen vetë. Por nuk e kemi menduar këtë pjesë, përkundrazi shumë shpesh tallemi me njëri-tjetrin “do të mbesim pa martuar”- u shpreh ai.

Share With:
Translate »
53 Views