A keni parë familje më ‘cool’ se Lipa-t?

Dua Lipan nuk e kemi parë kurrë kaq ‘cool’ sa në fotot e fundit.

Me prindërit në të dy krahët, këngëtarja del e qeshur dhe duke u hedhur me ta.

Seritë e fotove bardh e zi, morën shumë komente nga fansa të këngëtares dhe të prindërve të saj.

Nëse ju teket të bëni foto ‘cool’ ne ju sugjerojmë t’i ruani këto shkrepje të Anisës, Duas dhe Dukagjinit dhe bëni ca edhe ju me prindërit. Thjesht jini vetja.

  

Share With:
Translate »
286 Views