Abuzoi me fëmijët e saj, nëna vret me thikë pedofilin

Një nënë ka treguar se si ka goditur me thikë për vdekje një pedofil, pasi ai abuzoi seksualisht me fëmijët e saj.

“The Sun” shkruan se Sarah Sands goditi me thikë Michael Pleasted, 77 vjeç, tetë herë në vitin 2014. Ajo ishte e ‘vendosur dhe e qëndrushme’ në sulmin e saj, pasi e pa atë të gjakosur deri në vdekje.

Abuzoi me fëmijët e saj, nëna vret me thikë pedofilin

Pleasted ishte një pedofil i dënuar dhe kishte ndryshuar emrin e tij nga Robin Moult për të fshehur një të kaluar të gjatë abuzimi ndaj fëmijëve.

Kur tre fëmijët e Sarah thanë se ai kishte abuzuar me ta, ajo e mori çështjen në duart e tij.

Abuzoi me fëmijët e saj, nëna vret me thikë pedofilin

“Për pedofilët, nëse prekni fëmijët, duhet të ketë pasoja. E drejta për të fshehur emrin duhet t’u hiqet atyre”, ka thënë Sands për “BBC Breakfast”,

Tani djemtë e saj kanë vendosur që të heqin dorë nga anonimiteti dhe kanë treguar se nëna e tyre është një hero pas vrasjes së dhunuesit të tyre.

Abuzoi me fëmijët e saj, nëna vret me thikë pedofilin

Bradley, i cili në atë kohë ishte 11 vjeç, tha: “Mendova që të hiqja kapelet. Nuk do ta mohoj”.

“Kjo na bëri të ndiheshim më të sigurt. Nuk i ngadalësoi ankthet. Por na dha një ndjenjë sigurie sepse nuk duhej të ecje në rrugë duke menduar se ai do të vinte nga këndi”, tha Alfie.

Share With:
Translate »
26 Views