Adele zbulon se është gati të bëhet sërish nënë dhe tashmë ka një listë me emrat e foshnjave

Adele ka pranuar se është ‘gati të bëhet sërish nënë së shpejti’ teksa foli me fansat gjatë shfaqjes së saj Weekends With Adele në Las Vegas të shtunën.

Këngëtarja 35-vjeçare, e cila ka djalin 10-vjeçar Angelo me ish-bashkëshortin Simon Konecki, e emocionuar zbuloi se tashmë ka një listë me emra.

Në një video të TikTok të shpërndarë nga një pjesëmarrës në koncert, Adele u ndesh me një fans i cili i kërkoi asaj këshilla në lidhje me emrin e vajzës së saj që do të lindte së shpejti.

Ndërsa diskutonte për emrat, krijuesja e hiteve shpjegoi se ishte entuziaste për idenë për t’u bërë nënë e dy fëmijëve në të ardhmen e afërt.

Duke folur me fansen në The Colosseum në Caesars Palace, ajo tha: “Unë me të vërtetë dua të bëhem përsëri nënë së shpejti”.

Duke ndarë metodën e saj për gjetjen e emrave të mundshëm të foshnjave, Adele shtoi: “Unë në fakt kam shkruar lista. Kështu që sa herë shoh një emër që më pëlqen, e shkruaj në telefon.’

Kur u pyet nëse preferonte Spencer apo Parker, Adele zbuloi se i dashuri i saj, Rich Paul, gjithashtu kishte kërkuar për emrat e foshnjave.

“Nuk mund të them Parker sepse Richit i pëlqen ky emër!” Bërtiti ajo.

Në fillim të këtij muaji ajo nuk mundi t’i fshihte emocionet e saj pasi ndihmoi një çift të zbulonte gjininë e foshnjës së tyre të palindur gjatë koncertit të saj.

Këngëtarja britanike vuri re një shenjë në audiencë përpara se të pranonte kërkesën.

Në një video tashmë virale e cila u shpërnda në internet nga babai i foshnjës, Adele pranoi të zbulonte gjininë e fëmijës gjatë performancës së saj të shitur.

Pasi zbuloi se prindërit e ardhshëm po prisnin një djalë, Adele filloi të qante dhe u kërkoi atyre që një ditë t’ia kthenin favorin asaj.

Komenti i Adelës nxiti sugjerimin se ajo po planifikonte fëmijën numër dy me të fejuarin e saj Rich Paul, pasi ajo hoqi dorë nga aludimi se ishte gati për një fëmijë tjetër.

Share With:
Translate »
43 Views