Prindërit e Kiarës festojnë 30 vite martesë! Pamje nga festa gjigande

Për Kiarën sot është një ditë e veçantë pasi prindërit e saj festojnë 30 vjetorin e martesës. Ata kanë mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar këtë ditë të rëndësishme.

Kiara dhe Luizi shkëlqejnë në festën e rëndësishme

Kiara dhe Luizi kanë shkëlqyer me pamjen e tyre duke u shfaqur shumë elegantë.

Kiara dhe Luizi shkëlqejnë në festën e rëndësishme

Kiara ka zgjedhur një fustan të verdhë ndërsa Luizi kostumin klasik të zi.

Të ftuarit kanë nisur të postojnë foto e video nga festa ku në një prej tyre shfaqet edhe Luizi me Kiarën dhe prindërit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Në një tjetër foto Kiara shihet me mamanë dhe tezen.

Kiara dhe Luizi shkëlqejnë në festën e rëndësishme

Share With:
Translate »
106 Views