Adelina është diva e këngës por pas lindjes së djalit është bërë edhe e fjalëve

Adelina Ismaili është cilësuar si diva e muzikës shqiptare e cila bëri revolucion që me daljen e saj të parë në skenë për publikun shqiptar. Sa herë që ajo përmendet, na kujtohet performanca  e saj e parë në Shqipëri. Por një artisteje si ajo nuk mund t’i mungonin as fjalët dhe shprehjet e bukura. Ditën e sotme, këngëtarja ka postuar një foto me djalin e saj Uliksi. Siç duket edhe nga fotoja, dëbora ka mbuluar natyrën dhe përshkrimi i fotos nga Adelina dedikuar të birit ishte: Rreze drite!
Tani mezi presim foton e rradhës për të lexuar edhe fjalë të tjera nga shpirti i saj. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
765 Views