Adelina flet për shtatzaninë e dytë. Djalë apo vajzë?

Së fundmi e ftuar për Prive, ajo na tha të rejat e në jetën e saj dhe konfirmoi se ajo po mendon për fëmijën e dytë.

Ajo thotë se ka dëshirë të bëjë një vajzë. Edhe kur kishte kuptuar se ishte shtatzënë për herë të parë kishe dëshiruar një vajzë, po me ardhjen e Uliksit në jetën e saj, ajo e ka kuptuar se edhe djemtë janë shumë simpatikë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme.

Share With:
Translate »
723 Views