Adelina Ismaili bëhet nënë për herë të parë, ja emri i veçantë që ka zgjedhur

Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë dhe këtë e ka konfirmuar bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e tij në Facebook, që nuk vonoi shumë, e njëjta foto doli edhe në llogarinë e këngetares. Në foto shihet dora e tij, dora e Adelinës dhe dora e fëmijës që me kohë është bërë e ditur që i përket gjinsë mashkullore. Ndërkohë burime kofindeciale për Kidstime.al bëjnë me dije se emri i fëmijës është Uliks. Ne i urojmë jetë të gjatë e shëndet vogëlushit.

Share With:
Translate »
796 Views