Irina në publik për herë të parë pas shtatzanisë, na la pa fjalë

Irina Shayk na ka lënë ë gjithve me gojë hapur pas fotos së fundit të postuar në instagram. Ajo shfaqet me një trup perfekt edhe pse ka më pak se një muaj që i ka dhënë mirëseardhjen në jetë vajzës së saj Lea De Seine. Modelja ka pozuar me bikini të zeza, shtrirë në një dyshek rozë në formë buzësh në pishinë. Format e saj trupore pas shtatzanisë nuk kanë ndryshuar dhe duket shumë seksi. Asnjë shenjë e mbetur, dhe kjo është e mahnitshme!

Pre-sunset ?? #currentsituation

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Share With:
Translate »
724 Views