Adelina pozon me bikini dhe ne mbetëm pa fjalë, as edhe një gjurmë nga Uliks

Adelina Ismaili është shfaqur tepër seksi në një foto që e ka postuar në rrjetet sociale. E duket se këngëtarja ka kthyer linjat e saj të dikurshme, madje duket edhe më seksi së më parë. Në këtë foto, ku Adelina është duke bërë trajtim bukurie, shfaqet vetëm në të brendshme, por që për çudi në trupin e saj nuk ka “strija” apo “celulit”. Këngëtarja duket se nuk ka problem të mbipeshës pas shtatzënisë, dhe edhe nëse e ka pasur ka arritur që ta largon peshën e tepërt suksesshëm.

Share With:
Translate »
705 Views