Adelina Tahiri shtatëzanë për herë të dytë?!

Adelina Tahiri ditët e fundit mori gjithë vëmendjen e rrjetit nga pushimet në Dubai.

Ajo në disa poza u mundua ta mbuloj barkun dhe modelet e fustaneve që ajo veshi bën të mendohet se ajo është shtatzënë

Në disa momente Adelina mbulon edhe barkun me çantë.

Kujtojmë se Adelina ka një djalë i cili tashmë është rritur

Share With:
Translate »
26 Views