Adelina Tahiri tregon marrëdhënien që bashkëshorti dhe motra e vogël kanë krijuar së bashku

I fejuari i Adelina Tahirit i ka rrëmbyer zemrën dhe motrës së vogël të këngëtares. Adelina ka postuar disa foto ku shohim Dianën e vogël që e puth bashkëshortin e motrës. “Dashuria e Dianës”, shkruan këngëtarja. Më pas është avokati që ia kthen puthjen vajzës së vogël. Ai tashmë është pjesë e familjes dhe mesa duket ka ditur të miqësohet dhe me vogëlushen. Sigurisht që Adelina duhet të jetë shumë e gëzuar që ata kanë një marrëdhënie kaq të bukur.

Share With:2467 Views