Adelina thotë se ndihet e bekuar, relaksohet në pishinë me partnerin e djalin

Adelina Ismaili këto ditë nuk ka preferuar të largohet nga Kosova, por po shijon pushimin në një hotel, shkruan lajmi.net.

Artistja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregon se po e shijon në maksimum qëndrimin atje.

Në foton e fundit, Adelina pozoi me Valin dhe djalin Uliksin, ndërsa e gjithë familja dukeshin të lumtur.

“Faleminderit Zot për të gjitha. Dashurinë me të cilën m’ke bekuar, familjën time, miqtë e mirë pa fund dhe shëndetin. Të dua @val.krasniqi“, ka shkruar këngëtarja. /

Share With:231 Views