Adrola dhe Troi shkëlqejnë në setin e ri fotografik

Modelja e njohur Adrola Dushi pak orë me parë ka publikuar disa foto me të bukura se kurrë.

Ajo shfaqet e lumtur me djalin e saj në krahë, Troin,

Adrola dhe Troi të veshur në ngjyrë të zezë janë shfaqur mjaftë elegantë.

Bukuroshja ka treguar në disa dalje televizive së është shumë e lidhur me djalin e saj, gjatë gjithë kohës është pranë tij.

Share With:
Translate »
26 Views