Bradley Cooper tregon se si e bija e porsalindur i shpëtoi jetën

Bradley Cooper nuk është “i sigurt” nëse do të ishte gjallë nëse nuk do të bëhej baba në vitin 2017. Ylli i Maestro, 49 vjeç, foli sinqerisht se si ndikoi në jetën e tij ardhja në jetë e vajzës Lea me ish të dashurën Irina Shayk. Në podcastin e Dax Shepard ai tha:

“Sinqerisht, nuk jam i sigurt se do të isha gjallë nëse nuk do të isha baba. ADN-ja juaj do t’ju tregojë se ka diçka më të rëndësishme se ju.”

Kur bëhet fjalë për rritjen e vajzës së tij, tani 6 vjeç, Cooper tha se shpesh mendon se si marrëdhënia e tyre “ndikon në rritjen e saj dhe në udhëtimin që do të jetë”, duke shtuar për përvojën e tij të rritjes rreth alkoolizmit:

“Unë jam një baba që kërkoj t’i bëj sa më pak dëm vajzës sime. Të kem një fëmijë të mos rritet në atë mënyrë. Unë dua që ajo të ketë, aq sa mundet, një themel me trashësi 25 metra, çimento, në të cilën mund të ecë në këtë tokë. Ky është qëllimi. Unë thjesht mund të ndjej sigurinë që Ajo ndjen. Është kaq e prekshme dhe përmbushëse.”

Lea së fundmi bëri debutimin e saj në film në filmin e babait të saj Netflix, në të cilin ai luan Leonard Bernstein dhe të dy janë shumë të afërt në rol.

Share With:
Translate »
26 Views