Adrola Dushi feston ditëlindjen me një superdhuratë

Adrola Dushi, e cilësuar si ikona e bukurisë shqiptare feston ditëlindjen e 24, ndryshe nga çdo herë tjetër.  Luksi apo dhuratat e shtrenjta nuk ishin pjesë e festimeve të saj, por shumë dashuri të cilën e merr më shumë nga djali i saj, Troi. Dhe pikërisht me vogëlushin Troi , Adrola ka realizuar këtë set fotografik për ditëlindje.

Share With:
Translate »
2022 Views