Adrola Dushi na njeh me të atin dhe e quan kështu

Mjafton ndonjëherë një foto për të mësuar shumë gjëra për jetën e një personazhi të njohur ose jo. Ish-Miss Shqipëria Adrola Dushi është mjaft e rezervuar për sa i përket jetës private.

Në profilin e saj në Instagram, ka vend vetëm për Troin (djalin e saj), dhe Xhesika Berberin shoqen e ngushtë. Adrola rralëherë publikon foto me babain ose nënën e saj.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram, Adrola na njeh me të atin ose siç e quan ajo “shefin”. Adrola bashkangjitur fotos me babain shkruan “Asnjë fjalë e mirë s’i del nga goja për mua”.

Kjo tregon se babi nuk e ka llastuar me fjalë të mira Adrolën, edhe pse vetëm një vajzë ka.

Share With:
Translate »
1735 Views