Afrona dhe Tara harrojnë Bleron në një pasdite vajzash

Këngëtari Blero ka një raport të shkëlqyer me të bijën edhe pse është ndarë nga bashkëshortja dhe ka arritur që po kaq harmoni të ketë mes vajzës dhe partneres së tij, Afronës.

Sot, ata kanë qenë të tre për akullore dhe shihet që Tara dhe Afrona janë ulur pranë dhe as nuk e kanë mendjen fare te Blero.

Afrona nuk sheh fare sepse është përqendruar te akullorja dhe brownie, ndërsa Tara po e mbaron plotësisht. /Revista Class

Share With:
Translate »
1311 Views