Afrona ia dedikoi të dielën Tarës

Kjo e dielë duket të jetë dedikuar ndaj një personi për Afronën dhe ai përson është Tara!

Ka qenë këngëtari Blero Muharremi ai që përmes një postimi në rrjete sociale i ka shfaqur dy dashuritë e tij teksa shijojnë një ditë me diell.

‘Bebet e mia’  – ka qenë mbishkrimi sipër fotos që edhe një herë dëshmon relacionin e shkëlqyer mes Tarës e Afronës.

Vajzat duken për mrekulli dhe këtë s’kemi se si mos ta themi!

Share With:
Translate »
686 Views