Ajka surprizon mamin Xhenin në emision, shikoni videomesazhin që emocionoi shumë Xhensilën

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u rrëfye sot tek ” Jeto me Orën” në RTV Ora përballë moderatores dhe njëkohësisht kunatës së saj Ana Kallaku.

Në një intervistë të pazakontë u duk se Xhensila u ndje si në shtëpi. Ajo u ndal jo vetëm tek karriera në muzikë por edhe tek sipërmarrja e saj më re që lidhet me bukurinë dhe estetikën.

Ajo u surprizua nga Ajka në studio me anë të një videomesazhi. Xhensila tregon se Ajka është një fëmijë shumë i ndjeshëm dhe hiperaktiv po kujt i ngjanë? Zbulojeni në video.

 

Share With:
Translate »
53 Views