“Ajo është nënë e përkushtuar” Të dyja thanë se e kanë shok Atdheun, por ky i fundit e bën shumë të qartë se kë mbështet

Gjatë kësaj jave të ‘Big Brother VIP’ pati debat shumë të fortë midis Antonelës dhe Arjolës.

Ato duket se u zunë për gjëra shumë banale në lidhje me lavatriçen apo të brendshmet, por vajzat kanë një mik të përbashkët Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e Për’puthen.

Arjola: Unë Atdheun e kam shok prej 6 vitesh. Unë nga emisioni e kam parë Antonelën, nuk e njoh për jetën e saj private.

Antonela: Ti pyet Atdheun sa herë e takon për mua.

Arjola: Unë? Ju lutem sillni Atdheun këtu se nuk ka lidhje fare.

Antonela: Madje jam zënë me Atdheun se më merr në cel, se e kishte marrë motra jote dhe më tha çfarë ke me Arjolën? Asgjë nuk kam i thashë.

Arjola: Ti paske me mua pra.

Po çfarë mendon Atdheu? Ai mbështeti haptazi Arjolën dhe jo Antonelën me të cilën e kemi parë të afërt në ‘Për’puthen”.

“Fama është e fundit. Ti je një nënë e përkushtuar, një shoqe e mirë dhe një artiste e talentuar.”

No description available.

 

“Kjo foto është ditën e parë tek Përputhen ku Arjola është aktore në Portokalli. Ishe aty kur nuk ishte asnjë njeri tjetër për mua. Më mbështete pafund. Është momenti që do të mbështes tani unë ty. Forca!”

No description available.

“Jo 6 vite, por do kalojnë dhe 60 vite të tjera. Do kesh respektin tim, mbështetjen dhe çdo gjë tjetër ça do që të jetë.”

No description available.

Share With:
Translate »
188 Views