Ajo ka shumë elegancë por Noizy sapo e emocionoi

Emina Çunmulaj ka folur edhe më parë për marrëdhënien e ngushtë me nënën e saj të ndjerë dhe sa i mungon. Ajo ka postuar një video ku në sfond është kënga e Noizy-t, që i ka dedikuar nënës. Emina është bërë emocionale nga teksti i këngës. E prekur dhe e përmalluar ajo ka shkruar: “Kjo këngë është gjithçka. Faleminderit Noizy, m`u kujtua nëna ime. Kur kam qenë në fillimet e karrierës nëna ime më telefononte gjithë kohën dhe më pyeste në çfarë vendi isha. Sa më ka marr malli.”

Emina është bërë nënë e një vajze dhe është në pritje të një fëmije të dytë. Ndoshta fakti që ajo është bërë nënë e ka bërë edhe më të ndjeshme modelen.

Share With:
Translate »
825 Views