Marina shtatzënë? Moderatorja reagon pas fjalëve

Marina u përfol për një shtatzani të mundshme ditën e djeshme.

Së fundmi moderatorja simpatike po shfaqet gjithmone e më pak në rrjetet sociale, po shihet gjithmonë e më pak me veshje të ngushta, ndërsa një foto e publikuar një muaj më parë në instagramin e saj lë vend për dyshime, teksa shihet me linjat e rrumbullakosura.

Miq të saj të pyetur thonë se nuk janë në dijeni të një fakti të tillë, megjithatë thashethemet nuk mungojnë.

Por Marina është rikthyer sot në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një video ku tregon se është duke përgatitur vezët e pashkëve duke treguar kështu se po vazhdon jetën normalisht dhe nuk i intereson çfarë flitet nëpër portale.

Share With:
Translate »
941 Views