Aksident i rëndë në Kukës, 13 vjeçari në gjendje kritike për jetën

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Kukës – Bicaj

Një mjet ka goditur shtetasin e mitur S.C dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ndodhi në vendin që njihet si ‘Meteor’

13 vjecari është shtruar në  spitalin e Kukesit dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore

Policia po punon për identifiimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

Share With:
Translate »
631 Views