Aktori i famshëm po bëhet sërish baba

Chris Noth do të bëhet sërish baba.

Aktori i njohur i “Sex and the City, njoftoi së fundmi se ai dhe bashkëshortja e tij Tara, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, që është djalë.

“Orion do të bëhet me vëlla”, shkroi Chris në Instagram poshtë një fotografie të gruas së tij duke prekur barkun.

Chris dhe Tara mirëpriten djalin Orion gjatë vitit 2008 dhe u martuan në Hawaii në prill të vitit 2012.

View this post on Instagram

Orion is getting a brother- I better get my ass in shape.

A post shared by Chris Noth (@chrisnothofficial) on

Share With:
Translate »
345 Views