Aktori i njohur bëhet baba për herë të parë

Jesse Eisenberg është zyrtarisht një baba. Aktori i njohur i filmit “Now You See me” dhe partnerja e tij prej vitesh Anna Strout, kanë sjellë në jetë një djalë.

Çifti është bashkë që prej vitit 2002 deri në 2012 kur ata vendosën të bënin një pauzë në lidhjen e tyre. Ribashkimi e bëri dashurinë akoma edhe me të fortë aq sa në muajin tetor në të gjitha mediat u shkrua se çifti do të bëhej me fëmijë.

Jesse e ka thënë publikiusht se partnerja e tij është femra e vetme që shohin sytë e tij. Tashmë që familja e tyre e vogël u zgjerua, me siguri që ndihen akoma edhe më të lumtur.

 

Share With:
Translate »
720 Views