Kjo vogëlushe sot është një këngëtare shumë e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu së fundmi ka kujtuar kohën kur ka qenë e vogël.

Rona ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e saj.

’Hi hi nje top dhe babai’, kishte shkruar ajo në profilin e saj në Instagram

Image

Share With:
Translate »
543 Views