Aktori i njohur po bëhet baba për herë të parë

Jonah Hill është në pritje të fëmijës së tij të parë me partneren e tij, Olivia Millar.

Nëna e ardhshme u pa të hënën kur po bënte pazar në Santa Monica, Kaliforni, në fotot e marra nga DailyMail.

Ajo e mbuloi barkun me një xhup të zi dhe tuta xhins.

Përveç barkut të saj, Millar bëri bujë për xixën që mbante në gishtin e unazës.

Dyshja ishin parë më parë në një dyqan për fëmijë të quajtur Kokonut Kids në Hawaii në janar.

Çifti të cilët e mbajnë lidhjen e tyre private, janë në lidhje që nga viti 2022.kroi ai në Instagram atë shkurt, duke bërë shaka se ishte fejuar vetëm me “mamin tuaj”.

Share With:
Translate »
86 Views