Aktori spanjoll që “vodhi” zemrat e shqiptarëve rrëfen lidhjen intime me nënën

Një prej aktorëve të telenovelave meksikane që rrëmbeu zemrën e publikut shqiptar ka rrëfyer disa detaje që askush nuk i dinte për të.

Në një intervistë, Eduardo Yanez tregoi se gjatë fëmijërisë krijoi marrëdhënie shumë të ngushtë me nënën, që quhet Maria Eleva Luevano. Dashuria e tij e parë ishte mësuesja e shkollës fillore, por dashuria e tij më e madhe ishte nëna, me të cilën bënte edhe dush.

“Kur mamaja nuk donte të bënte më dush me mua, doja të vrisja veten. Si mund të ndodhte një gjë e tillë! E konsideroja si gruan time”, tha ai.

Më pas shtoi se qëndronte gjithmnë pranë nënës dhe bëhej xheloz kur i afroheshin meshkuj të tjerë.

Share With:
Translate »
708 Views