Aktorja e famshme bëhet nënë, poston foton nudo disa minuta pas lindjes

Ish-ylli i ‘TOWIE’ postoi një foto mahnitëse nudo bardhë e zi të vetes, e cila duke mbajtur foshnjën e vogël që kishte vetëm disa minuta që kishte lindur.

31-vjeçarja shfaqet nudo në shtratin e saj spitalor, jo shumë kohë pasi lindi vajzën e vogël Orla Mae Edney, e cila është shtrirë në gjoksin e saj të zhveshur.

Danielle e sheh me dashuri të porsalindurën teksa preken lëkurë me lëkurë.

“Si je pothuajse 1 javëshe”, ajo përshkroi foton e mrekullueshme bardh e zi në Instagram.

Danielle, e cila mirëpriti vajzën me të fejuarin Tom Edney të martën e kaluar, gjithashtu ndau një imazh të ëmbël të vogëlushes që flinte në shtratin e saj, e veshur me një fustan të bukur rozë.

Aktorja më pas falënderon të gjithë ata që kanë dërguar dhurata dhe lule për vajzën e saj të vogël, por tha se tek disa mungojnë emrat, kështu që nuk ka qenë në gjendje të falënderojë njerëz të caktuar për bujarinë e tyre.

Share With:915 Views