Aktorja e famshme kërkon të bëhet nënë… por jo ta lindë vetë

Ish ylli i Disneyt, e lënë prej në harresë së fundi nga Hollivudi, njofton se dëshiron të kthehet në një nënë single në moshën 32 vjecare, e për këtë arsye, ka ndërmend të adoptojë një fëmijë. E porsakthyer nga Turqia, ku ra në kontakt me botën e refugjatëve siriane, Lindsay u shpreh se është gati për hapin e madh.

Koha që kalova në Turqi e rrethuar nga familje emigrantësh e sidomos fëmijë më bëri te kuptoj se dua ta kem dhe një vetë. Në këtë moment, sqaroi aktorja, nuk jam e lidhur më askënd; Interesi im fokusohet vetëm tek miqtë dhe familja. Marrëdhëniet e mia janë të gjitha të ruajtura në arkivat e së shkuarës. Lohan, që aktualisht jeton mes Dubait dhe Mikonos

Share With:
Translate »
586 Views