Aktorja shqiptare na e bëri surprizë shtatzaninë, zbulon barkun e fryrë në muajt e fundit

Është e njohur për shumë role në filma dhe seriale shqiptare. Krahas jetës artistike, Lena Kryeziu është e përfolur nga mediet shqiptare edhe për jetën private ndërsa ajo është tani shtatzënë dhe po pret fëmijën e parë. Lena në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi ku shihet se ka zbuluar barkun e fryrë. E nga ky imazh kuptohet se numërimi pas ka filluar dhe Lena së shpejti në krahë do e ketë fëmijën e saj.

Share With:1562 Views